Kāpēc grāmatvedības ārpakalpojumi?

Vairums uzņēmumu īpašnieki un to vadītāji secinājuši, ka viņi salīdzinoši tikai nelielu daļu no sava vērtīgā laika iegulda tik nozīmīgajā uzņēmuma darbības stratēģiskajā plānošanā. Lielākā daļa no viņu enerģijas un laika tiek tērēta ikdienas darbību veikšanai, ko prasa uzņēmuma vadīšana. Un šīs ir vienas no tām darbībām, ko spētu atvieglot arī grāmatvedības ārpakalpojumi.

Vai tiešām visu šo darbu ir nepieciešams darīt Jums pašam, ja pastāv reāla iespēja šos darbus uzticēt arī kādam citam? Domājot līdzībās – pastāv ļoti liela iespēja, ka lielu daļu auto detaļu, ar kuru ikdienā braucat, nav ražojis un licis kopā tas pats izgatavotājs, kura vārds ir norādīts uz motora pārsega. Dažiem ražotājiem ārpakalpojumi ir kļuvusi par pašsaprotamu ikdienu -ražotāji tagad izmanto ne tikai atsevišķu detaļu ražošanas ārpakalpojumus, bet arī pilnīgu automašīnas montāžu – stūres pārvadu, dzinēju un interjeru – kopumā.
 
Straujā informācijas tehnoloģiju attīstība, veicina grāmatvedības funkciju automatizēšanu un digitalizēšanu, tādēļ fiziska klienta klātbūtne lielāko tiesu pie grāmatvedības darbībām vairs nav nepieciešama, un var attīstīties atsevišķa nozare – grāmatvedības ārpakalpojumi.
Pamatā grāmatvedības ārpakalpojumi sniedz ievērojamas priekšrocības, t.i., samazināt uzņēmuma izmaksas, iekļaujot sevī grāmatveža algu, darba vietas un programmatūras licences izmaksas kā arī citus izdevumus. Otrais lielais ieguvums grāmatvedības ārpakalpojumi atslogo tik ļoti vērtīgo laiku, ko var  pilnvērtīgi ieguldīt sava biznesa stratēģijas plānošanā un attīstīšanā. 

Uzziniet vairāk, ko piedāvā Primum grāmatvedības ārpakalpojumi

Jaunākie Bloga ieraksti

Adrese

Brīvības iela 40-27, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 67439715
Fax: +371 67439716
Darba laiks: no 9:00 līdz 18:00;
piektdienās no 9:00 līdz 17:00
Website: http://www.primum.lv
Epasts: info(at)primum. lv