Algu aprēķins

Algu aprēķins uzņēmumā nedrīkst tikt novērtēts par zemu. Tā neievērošana vai neatbilstība LR noteiktajiem normatīvajiem aktiem var negatīvi iespaidot uzņēmuma reputāciju. To regulāra maksāšana ļauj saglabāt Jūsu uzņēmuma lielāko vērtību – tā darbiniekus.

Algu aprēķins ir laikietilpīgs process, jo tas sevī ietver – algu, nodokļus, slimības, atvaļinājuma un bērnu kopšanas naudas aprēķinus. Visu šo rādītāju uzskaitei nepieciešams pieredzējis speciālists, ko nodrošinās Primum. Piedāvājam ne tikai algu aprēķina pakalpojumus, bet arī uzskaiti par avanspersonām, algu izmaksu, maksājumu uzdevumu sagatavošanu, pārskatu un atskaišu sagatavošanu VID un uzņēmuma vadībai, kā arī statistikas atskaišu sagatavošanu. Šis pakalpojums ir piemērots tiem uzņēmumiem, kas vēlas algas darbinieku vidū saglabāt konfideciālas.

Primum algu aprēķins tiek sasaistīts ar personāla vadības platformu. Šāda sasaiste liek ievērojami atvieglot personāla vadības darbu. Jūsu darbiniekiem tiks nodrošināts WEB portāls, kurā gan darbinieki, gan vadītāji, gan personāla daļa varēs veikt ikdienā nepieciešamās darbības, kā arī iegūt meklēto informāciju.

Sazinieties ar mums, lai pieteiktu grāmatvedības pakalpojumu

Algu kalkulators un citas noderīgas saites

Primum” veic algas aprēķinus “PRIMEKSS” 90 darbiniekiem no 2014. gada janvāra. Bez algas aprēķina Primum veic darba braucienu dienas naudas aprēķinus. Vēlamies izcelt “Primum” grāmatvežu atsaucību uz jebkuru pieprasījumu no mūsu puses tiek atbildēts ļoti ātri. 

Mēs novērtējam, ka “Primum” ir palīdzējis sasniegt mūsu uzstādīto merki – algas izmaksāt darbiniekiem pašā mēneša sākumā. Mērķi sasniegt bijam plānojuši 3-4 mēnešu laikā, ar “Primum” tas izdevās nepilnu divu mēnešu laikā. Tāpat “Primum” darbinieki vienmēr ir atsaucīgi, piemēram, paši piedāvāja palīdzību un konsultācijas, mainoties algas nodokļu grāmatiņu režīmam.

– Inita Hane

www.primekss.com

 

 

Jaunākie Bloga ieraksti

Adrese

Brīvības iela 40-27, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 67439715
Fax: +371 67439716
Darba laiks: no 9:00 līdz 18:00;
piektdienās no 9:00 līdz 17:00
Website: http://www.primum.lv
Epasts: info(at)primum. lv